Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_af4bkepecdjb4jhhig4o7kg800, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/httpd/vhosts/petrolcompany.biz/httpdocs/Modules/Authentication/Authentication.php on line 11 Petrol Company
Ballina

Mirësevini në webfaqen tonë

Të nderuar vizitorë, mirësevini në webfaqen e Petrol Company.  Kompania jonë është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të naftës më kualitative dhe me çmimet më të volitshme në treg. Me 10 pika te shitjes anë e mbanë Kosovës, ne pretendojmë të jemi më afër jush me shërbimet tona. 

Veprimtaria e Petrol Kompanisë ka filluar në vitin 1999. Kompania është regjistruar më 11 Maj të vitit 2000 pranë Administrates së Përkohëshme Civile te OKB-së, Njësisë së Regjisitrimit të Perkohëshem të Subjekteve Afariste
më shumë
Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_af4bkepecdjb4jhhig4o7kg800, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0